Domy drewniane, domki letniskowe - EDMAR producent domków letniskowych i całorocznych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Domy drewniane, domki letniskowe

Domki drewniane

Firma Edmar zajmuje się produkcją domków drewnianych całorocznych oraz letniskowych od 1973 roku. Dziś po wielu latach doświadczeń w realizacji różnorodnych projektów, możemy przekazywać klientom do użytkowania domy drewniane możliwie najwyższej jakości zachowując bardzo atrakcyjne ceny.

Nasz zespół liczy 70 pracowników, w tym wysoce wykwalifikowani fachowcy o bardzo dużym doświadczeniu.

Dysponujemy bogatym i różnorodnym zapleczem produkcyjnym oraz flotą pojazdów.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta. Różnorodność stylów wykonywanych domów oraz możliwość realizacji indywidualnych zamówień sprawia, iż nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.

Domki drewniane naszej firmy stoją od Bałtyku, aż po Tatry. Ponad 4000 naszych domków stoi już na terenie kraju, a zagranicą ponad 150.

Nasze domy powstają zarówno według gotowych projektów jak również według projektów naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami :

Domów z drewna całorocznych

Domów z drewna letniskowych

Domy drewniane Edmar – zalety

Nasze domy generują znacznie mniejsze koszty podczas budowy oraz wykończenia wnętrza, niż ma to miejsce w przypadku domków murowanych. Drewno to wspaniały budulec o właściwościach termoizolacyjnych znacznie lepszych w porównaniu z takimi materiałami, jak cegła i beton. Tym samym koszty ponoszone na ogrzewanie w skali roku są znacznie niższe. Domy z drewna, szczególnie domy letniskowe powstają niemal w ekspresowym tempie, gdyż ich szkielet przygotowywany jest w fabryce i na plac budowy dostarczany jest materiał, który można od razu składać i montować.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego